Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Kontakt

Ul. Śląska 35/37,
V piętro (Twin Office) 81-310 Gdynia,
Polska

Telefon: +48 58 350 59 93
Fax: +48 58 746 33 95
sekretariat@kancelaria-gdynia.eu

Nasz zespół służy Państwu pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

awatar
Mateusz Romowicz
Zarząd - Radca Prawny (Gd 1997)
mateusz.romowicz@kancelaria-gdynia.eu
+48 504 280 737
awatar
Ewelina Zgódka
Radca Prawny (Gd 2791)
ewelina.zgodka@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 683
awatar
Alicja Bożek
Radca Prawny (Gd 2296)
alicja.bozek@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 682
awatar
Maciej Włodarczyk
Radca prawny (GD/E/301)
maciej.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 686
awatar
Joanna Włodarczyk
Radca Prawny
joanna.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Anna Niewiadomy
Aplikant radcowski
anna.niewiadomy@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Anna Słowikowska
Aplikant radcowski
anna.slowikowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Joanna Bober
Aplikant Radcowski
joanna.bober@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Kamil Górczyński
Aplikant Radcowski
kamil.gorczynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Ewelina Kułakowska
Aplikant radcowski
ewelina.kulakowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Paweł Zboina
Prawnik
pawel.zboina@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 985
awatar
Marta Witkowska
Prawnik
marta.witkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Piotr Remesz
Prawnik
piotr.remesz@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Patrycja Giers
Prawnik
patrycja.giers@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Katarzyna Skowron
Prawnik
katarzyna.skowron@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Katarzyna Tyszko
Asystentka
katarzyna.tyszko@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Kacper Niedziałkowski
Asystent
kacper.niedzialkowski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Maciej Kotarbiński
Asystent
maciej.kotarbinski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Martyna Słabęcka
Asystentka
martyna.slabecka@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Magdalena Roszkowska
Asystentka Zarządu
magdalena.roszkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Daria Boyke
Kierownik Sekretariatu Zewnętrznego
daria.boyke@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Agnieszka Ruczyńska
Kierownik Sekretariatu Wewnętrznego
agnieszka.ruczynska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Agata Żywno
Sekretarka
agata.zywno@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Alicja Sawicka
Sekretarka
alicja.sawicka@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Witold Basta
Asystent / Archiwista
witold.basta@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 688