Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Obsługa prawna biur architektonicznych i projektowych

Znając specyfikę zawodu architekta Kancelaria jest gotowa świadczyć stałą obsługę biurom architektonicznym i projektowym. Pomoc ta ma w szczególności uchronić klienta przez utratą praw autorskich do projektów budowlanych, projektów instalacji, utworów architektonicznych i architektoniczno-urbanistycznych. Zapewnić możliwość kontroli w ich zmianach w ramach nadzoru autorskiego.

Jesteśmy również nastawieni na ochronę klientów przed nieuczciwymi kontrahentami dochodzącymi wykonania bezpłatnych zmian w projekcie bądź nieodpłatnego dostosowania go do nowych warunków.

Zespół prawników pomaga również w sporządzaniu i opiniowaniu umów o prace projektowe. Przy czym nakierowani jesteśmy na jak najlepsze zabezpieczenie interesów klienta i zagwarantowanie zapłaty za wykonane prace.

W roku 2014 wprowadziliśmy nowe logo Kancelarii, "Legal Compensation Mateusz Romowicz”, chcąc podkreślić wiodące specjalizacje w Kancelarii, które skupiają się na obszarach związanych z dochodzeniem odszkodowań dla poszkodowanych.


Reprezentujemy
w sądzie

MISJA KANCELARII

Misją Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej, której charakter i forma spełni oczekiwania Klientów potrzebujących wsparcia prawnego w trudnych sytuacjach życiowych spowodowanych wypadkami lub innymi nieoczekiwanymi zdarzeniami, które z reguły mają decydujący wpływ na sytuację życiową i finansową Klienta.

Działalność Kancelarii w zakresie świadczonych usług zmierza do uzyskania jak największych odszkodowań dla Naszych Klientów, co z reguły wymaga reprezentacji Klienta w Sądzie.


Zespół

Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy i prawnicy, którzy zapewniają Klientom profesjonalną obsługę prawną gwarantując poufność, najwyższy poziom etyczny oraz merytoryczny świadczonych usług. Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Więcej

Kontakt

Ul. Śląska 35/37,
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia,
Polska

Telefon: +48 58 350 59 93
Fax: +48 58 746 33 95
sekretariat@kancelaria-gdynia.eu