Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Umowy deweloperskie

Mając na uwadze trudności, jakie może napotkać osoba nabywająca lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny na rynku pierwotnym, Kancelaria świadczy usługi w zakresie opiniowania umów podpisywanych z deweloperem, tj. umów rezerwacyjnych, przedwstępnych, deweloperskich oraz przyrzeczonych, pod kątem ich zgodności z przepisami obowiązującego prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa konsumenckiego, a także kompleksowego zabezpieczenia interesów nabywcy oraz bezpieczeństwa rozwiązań zastosowanych przez dewelopera.

Ponadto analizujemy prospekty informacyjne, których sporządzenie jest konieczne przed rozpoczęciem sprzedaży przez dewelopera.

W imieniu naszych Klientów podejmujemy również działania mające na celu realizację przez dewelopera wszelkich ciążących na nim obowiązków.

W roku 2014 wprowadziliśmy nowe logo Kancelarii, "Legal Compensation Mateusz Romowicz”, chcąc podkreślić wiodące specjalizacje w Kancelarii, które skupiają się na obszarach związanych z dochodzeniem odszkodowań dla poszkodowanych.


Reprezentujemy
w sądzie

MISJA KANCELARII

Misją Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej, której charakter i forma spełni oczekiwania Klientów potrzebujących wsparcia prawnego w trudnych sytuacjach życiowych spowodowanych wypadkami lub innymi nieoczekiwanymi zdarzeniami, które z reguły mają decydujący wpływ na sytuację życiową i finansową Klienta.

Działalność Kancelarii w zakresie świadczonych usług zmierza do uzyskania jak największych odszkodowań dla Naszych Klientów, co z reguły wymaga reprezentacji Klienta w Sądzie.


Zespół

Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy i prawnicy, którzy zapewniają Klientom profesjonalną obsługę prawną gwarantując poufność, najwyższy poziom etyczny oraz merytoryczny świadczonych usług. Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Więcej

Kontakt

Ul. Śląska 35/37,
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia,
Polska

Telefon: +48 58 350 59 93
Fax: +48 58 746 33 95
sekretariat@kancelaria-gdynia.eu