Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Służebność przesyłu

Nasza Kancelaria reprezentuje właścicieli nieruchomości przez które przebiegają urządzenia takie jak słupy lub linie elektryczne, rury ciepłownicze, gazowe i telekomunikacyjne na każdym etapie postępowania przeciwko przedsiębiorcom przesyłowym takim jak przedsiębiorstwa energetyczne, telekomunikacyjne, ciepłownicze czy gazowe. Z powodzeniem prowadzimy sprawy o uzyskanie dla naszych Klientów godziwych wynagrodzeń za ustanowienie służebności przesyłu oraz wynagrodzeń za bezumowne korzystanie z ich nieruchomości przez przedsiębiorców przesyłowych.

Dzięki rzetelnej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu potrafimy doradzić naszym Klientom kiedy korzystniejsze będzie dla nich zawarcie atrakcyjnej ugody bez potrzeby angażowania się w długotrwały i niejednokrotnie kosztowny proces sądowy z przedsiębiorcą przesyłowym.

W roku 2014 wprowadziliśmy nowe logo Kancelarii, "Legal Compensation Mateusz Romowicz”, chcąc podkreślić wiodące specjalizacje w Kancelarii, które skupiają się na obszarach związanych z dochodzeniem odszkodowań dla poszkodowanych.


Reprezentujemy
w sądzie

MISJA KANCELARII

Misją Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej, której charakter i forma spełni oczekiwania Klientów potrzebujących wsparcia prawnego w trudnych sytuacjach życiowych spowodowanych wypadkami lub innymi nieoczekiwanymi zdarzeniami, które z reguły mają decydujący wpływ na sytuację życiową i finansową Klienta.

Działalność Kancelarii w zakresie świadczonych usług zmierza do uzyskania jak największych odszkodowań dla Naszych Klientów, co z reguły wymaga reprezentacji Klienta w Sądzie.


Zespół

Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy i prawnicy, którzy zapewniają Klientom profesjonalną obsługę prawną gwarantując poufność, najwyższy poziom etyczny oraz merytoryczny świadczonych usług. Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Więcej

Kontakt

Ul. Śląska 35/37,
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia,
Polska

Telefon: +48 58 350 59 93
Fax: +48 58 746 33 95
sekretariat@kancelaria-gdynia.eu