Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Upadek i poślizgnięcie

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie, renty oraz zadośćuczynienie za następstwa upadku na oblodzonych, nieodśnieżonych lub niewłaściwie utrzymanych chodnikach, przejściach, placach czy podwórzach, a także za następstwa spadnięcia sopli lub śniegu z nieodśnieżonego dachu.

Zapewniamy kompleksową obsługę poszkodowanych w sprawach przeciwko wszystkim podmiotom odpowiedzialnym za właściwe utrzymanie chodników bądź przejść pełniących funkcję chodników oraz dachów tj. przeciwko osobom fizycznym, wyspecjalizowanym zarządcom nieruchomości, zarządcom dróg, wspólnotom mieszkaniowym, spółdzielniom mieszkaniowym, jednostkom samorządu terytorialnego, Skarbowi Państwa oraz ubezpieczycielom tych podmiotów.

W roku 2014 wprowadziliśmy nowe logo Kancelarii, "Legal Compensation Mateusz Romowicz”, chcąc podkreślić wiodące specjalizacje w Kancelarii, które skupiają się na obszarach związanych z dochodzeniem odszkodowań dla poszkodowanych.


Reprezentujemy
w sądzie

MISJA KANCELARII

Misją Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej, której charakter i forma spełni oczekiwania Klientów potrzebujących wsparcia prawnego w trudnych sytuacjach życiowych spowodowanych wypadkami lub innymi nieoczekiwanymi zdarzeniami, które z reguły mają decydujący wpływ na sytuację życiową i finansową Klienta.

Działalność Kancelarii w zakresie świadczonych usług zmierza do uzyskania jak największych odszkodowań dla Naszych Klientów, co z reguły wymaga reprezentacji Klienta w Sądzie.


Zespół

Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy i prawnicy, którzy zapewniają Klientom profesjonalną obsługę prawną gwarantując poufność, najwyższy poziom etyczny oraz merytoryczny świadczonych usług. Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Więcej

Kontakt

Ul. Śląska 35/37,
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia,
Polska

Telefon: +48 58 350 59 93
Fax: +48 58 746 33 95
sekretariat@kancelaria-gdynia.eu