Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Wypadki komunikacyjne

Zgodnie z danymi Policji w latach 2004-2013 w Polsce zdarzyło się 440 621 wypadków drogowych, w których 47 015 osób zginęło a 554 646 zostało rannych.*

Nasza Kancelaria z powodzeniem reprezentuje poszkodowanych w sprawach cywilnych i karnych związanych z wypadkami komunikacyjnymi. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu nasi prawnicy wygrywają wysokie kwoty odszkodowań, rent oraz zadośćuczynienia za krzywdę w sprawach dotyczących wypadków drogowych oraz kolizji, zarówno samochodowych, kolejowych jak i z udziałem z udziałem pieszych i rowerzystów.

Zapewniamy kompleksową obsługę również członkom najbliższej rodziny ofiar wypadków komunikacyjnych w sprawach o zwrot kosztów leczenia i pogrzebu zmarłego, sprawach o przyznanie renty, odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej oraz zadośćuczynienia za doznane cierpienie psychiczne i fizyczne.

* Wypadki drogowe w Polsce. Komenda Główna Policji, Biuro Ruchu Drogowego, Wydział Profilaktyki i Analiz. www.policja.pl

W roku 2014 wprowadziliśmy nowe logo Kancelarii, "Legal Compensation Mateusz Romowicz”, chcąc podkreślić wiodące specjalizacje w Kancelarii, które skupiają się na obszarach związanych z dochodzeniem odszkodowań dla poszkodowanych.


Reprezentujemy
w sądzie

MISJA KANCELARII

Misją Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej, której charakter i forma spełni oczekiwania Klientów potrzebujących wsparcia prawnego w trudnych sytuacjach życiowych spowodowanych wypadkami lub innymi nieoczekiwanymi zdarzeniami, które z reguły mają decydujący wpływ na sytuację życiową i finansową Klienta.

Działalność Kancelarii w zakresie świadczonych usług zmierza do uzyskania jak największych odszkodowań dla Naszych Klientów, co z reguły wymaga reprezentacji Klienta w Sądzie.


Zespół

Zespół Kancelarii tworzą radcowie prawni, aplikanci radcowscy i prawnicy, którzy zapewniają Klientom profesjonalną obsługę prawną gwarantując poufność, najwyższy poziom etyczny oraz merytoryczny świadczonych usług. Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Więcej

Kontakt

Ul. Śląska 35/37,
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia,
Polska

Telefon: +48 58 350 59 93
Fax: +48 58 746 33 95
sekretariat@kancelaria-gdynia.eu